Motè efikasite IE2
Espesifikasyon
| Estanda | IEC60034-30 |
| Gwosè ankadreman | 80-355 |
| Sòti | 0.18kW-355kW |
| Klas efikasite | IE2 |
| Vòltaj/frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Degre pwoteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas izolasyon/klas ogmantasyon tanperati | F\B |
| Aranjman montaj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tanperati anbyen | -15°C -+40°C |
| Imidite relatif la ta dwe mwens pase 90% | |
| Altitid la ta dwe pi ba pase 1000 mèt anwo nivo lanmè a | |
| Metòd Refwadisman | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Ekipman Pwodiksyon
Enstriksyon pou kòmande
● Katalòg sa a se pou referans kliyan sèlman. Tanpri eskize nou, si gen nenpòt chanjman nan pwodwi a, nou p ap fè okenn lòt nòt davans.
● Lè w ap kòmande, tanpri peye atansyon sou done kòmand lan, tankou puisans, vòltaj, vitès, klas izolasyon, klas pwoteksyon, kalite enstalasyon, elatriye modèl motè a.
● Nou ka fè konsepsyon ak pwodiksyon pèsonalize pou pwodwi motè espesyal selon bezwen ou yo.
1. Vòltaj, frekans ak puisans espesyal.
2. Klas izolasyon espesyal ak klas pwoteksyon;
3. Bò gòch la ak bwat jonksyon, doub bout aks ak aks espesyal;
4. Motè tanperati ki wo oswa motè tanperati ki ba;
5. Nan mòn oswa pou itilizasyon deyò.
6. Pi gwo puisans oswa faktè sèvis espesyal.
7. Avèk aparèy chofaj, kote yo pote oswa bobin PT100, PTC, elatriye.
8. Avèk encoder, kote yo pote izole, oswa konstriksyon kote yo pote izole.
9. Lòt egzijans.









