Motè Marin YH
Motè seri YH yo se motè endiksyon asynchrone twa faz ki totalman fèmen ak vantilatè ki refwadi pou itilizasyon marin.
Espesifikasyon
| Gwosè ankadreman | 80-355 |
| Sòti | 0.75kW-315kW |
| Vòltaj/frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Degre pwoteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas izolasyon/klas ogmantasyon tanperati | Manje/Bè |
| Aranjman montaj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tanperati anbyen | 0°C ~+45°C |
| Imidite relatif la ta dwe mwens pase 90% | |
| Metòd refwadisman | IC411 、 IC416 、 IC418 、 IC410 |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Enfòmasyon sou Kòmann
● Katalòg sa a se sèlman yon referans pou itilizatè yo. Tanpri eskize nou, si gen nenpòt chanjman nan pwodwi yo, nou pa ta dwe bay plis detay davans.
● Tanpri note done nominal yo lè w ap kòmande, tankou kalite motè a, puisans, vòltaj, vitès, klas izolasyon, klas pwoteksyon, kalite montaj ak sou sa.
● Nou ka konsepsyone epi pwodui motè espesyal jan sa a, dapre egzijans kliyan an:
1. vòltaj espesyal, frekans ak puisans;
2. klas izolasyon espesyal ak klas pwoteksyon;
3. ak bwat tèminal sou bò gòch la, doub bout aks ak aks espesyal;
4. motè tanperati ki wo oswa motè tanperati ki ba;
5. itilize sou plato oswa deyò;
6. pi gwo puisans oswa faktè sèvis espesyal;
7. ak aparèy chofaj, PT100 pou kote yo pote oswa likidasyon, PTC ak sou sa;
8. ak encoder, kote yo pote izole, oswa estrikti kote yo pote izole;
9. avèk lòt egzijans.
Aplikasyon yo
Nou gen teknoloji pwodiksyon avanse, epi nou pouswiv inovasyon nan pwodwi yo. An menm tan, bon sèvis la amelyore bon repitasyon nou. Nou kwè ke toutotan ou konprann pwodwi nou an, ou dwe dispoze vin patnè avèk nou. N ap tann demann ou an avèk enpasyans.








