Motè efikasite IE3
Motè seri IE3 yo se motè endiksyon kaj ki fèt an akò ak estanda IEC60034-30 ak efikasite enèji IE3.
Espesifikasyon
| Estanda | IEC60034-30 |
| Gwosè ankadreman | 80-355 |
| Sòti | 0.75kW-315kW |
| Klas efikasite | IE3 |
| Vòltaj / frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Degre pwoteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas izolasyon/klas ogmantasyon tanperati | Manje/Bè |
| Aranjman montaj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tanperati anbyen | -15°C ~+40°C |
| Imidite relatif la ta dwe mwens pase 90% | |
| Altitid la ta dwe pi ba pase 1000 m anwo nivo lanmè a | |
| Metòd refwadisman | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Pwosesis Pwodiksyon Faktori
Enfòmasyon sou Kòmann
● Katalòg sa a se pou enfòmasyon itilizatè a sèlman. Tanpri eskize nou, si gen nenpòt chanjman nan pwodwi a, p ap gen okenn lòt nòt davans.
● Lè w ap kòmande, tanpri note done klasman yo, tankou kalite motè, puisans, vòltaj, vitès, klas izolasyon, klas pwoteksyon, metòd montaj, elatriye.
● Nou ka konsepsyone ak fabrike motè espesyal selon kondisyon kliyan yo jan sa a
1. vòltaj espesyal, frekans ak puisans
2. klas izolasyon ak pwoteksyon espesyal
3. ak bwat tèminal bò gòch, bout aks doub ak aks espesyal
4. Motè tanperati ki wo oswa motè tanperati ki ba.
5. Highland oswa itilizasyon deyò
6. Pi gwo pouvwa oswa faktè sèvis espesyal
7. ak chofaj, kote yo pote oswa bobin PT100, PTC, elatriye.
8. ak encoder, kote yo pote izole oswa konstriksyon kote yo pote izole.
9. Lòt egzijans.
Si nenpòt nan atik sa yo enterese w, tanpri fè nou konnen. Nou pral kontan ba w yon pri lè nou resevwa espesifikasyon detaye w yo. Nou gen enjenyè espesyalis R&D pèsonèl nou yo pou satisfè nenpòt bezwen. Nou pa ka tann pou nou resevwa demann ou yo byento epi nou espere gen chans pou nou travay avèk ou nan lavni. Byenveni pou vizite konpayi nou an.










