Motè bag glise
Done teknik
| Gwosè ankadreman | 280-800MM |
| Sòti | 75-3150kW |
| Vòltaj nominal | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Aranjman montaj | IM B3 |
| Degre pwoteksyon | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metòd Refwadisman | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Kantite poto | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Klas izolasyon | FH |
| Tanperati anbyen | Altitid la ta dwe pi ba pase 1000 m anwo nivo lanmè a; -15°C ~+40°C |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Ekri mesaj ou a isit la epi voye l ban nou







