Motè fren YEJ
Motè seri YEJ yo ka frene rapidman, yo itilize sou ekipman mekanik ak machin kondwi kote yo bezwen frenaj rapid ak egzat.
Espesifikasyon
| Gwosè ankadreman | 80-280 |
| Sòti | 0.18kW-90kW |
| Vòltaj/ frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Degre pwoteksyon | IP55 (motè), IP23 (frenè) |
| Klas izolasyon/klas ogmantasyon tanperati | Manje/Bè |
| Aranjman montaj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tanperati anbyen | -15°C ~ +40°C |
| Imidite relatif la ta dwe mwens pase 90%. | |
| Altitid la ta dwe pi ba pase 1000 m anwo nivo lanmè a | |
| Metòd refwadisman | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Anbalaj
Enfòmasyon sou Kòmann
● Katalòg sa a se sèlman yon referans pou itilizatè yo. Tanpri eskize nou, si gen nenpòt chanjman nan pwodwi yo, nou pa ta dwe bay plis detay davans.
● Tanpri note done nominal yo lè w ap kòmande, tankou kalite motè a, puisans, vòltaj, vitès, klas izolasyon, klas pwoteksyon, kalite montaj ak sou sa.
● Nou ka konsepsyone epi pwodui motè espesyal jan sa a, dapre egzijans kliyan an:
1. vòltaj espesyal, frekans ak puisans;
2. klas izolasyon espesyal ak klas pwoteksyon;
3. ak bwat tèminal sou bò gòch la, doub bout aks ak aks espesyal;
4. motè tanperati ki wo oswa motè tanperati ki ba;
5. itilize sou plato oswa deyò;
6. pi gwo puisans oswa faktè sèvis espesyal;
7. ak aparèy chofaj, PT100 pou kote yo pote oswa likidasyon, PTC ak sou sa;
8. ak encoder, kote yo pote izole, oswa estrikti kote yo pote izole;
9. avèk lòt egzijans.








