Seri Y (IP23) Endiksyon Asynchrone Twa Faz Vòltaj Segondè
Motè vòltaj wo seri Y a se yon motè endiksyon asynchrone twa faz ak kaj ekirèy. Motè a gen klas pwoteksyon IP23, vòltaj nominal la se 6KV oswa 10 KV.
Espesifikasyon
| Gwosè ankadreman | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Pouvwa nominal | 220kW-5000kW (6KV) 、250kW-3550kW (10KV) |
| Degre efikasite enèji | IE1 |
| Vòltaj ak frekans | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Degre pwoteksyon yo | IP23 |
| Degre izolasyon/Ogmantasyon tanperati | F |
| Metòd Enstalasyon | B3 |
| Tanperati anbyen | -15C ~ +40°C |
| Metòd Refwadisman | IC01 |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Enfòmasyon sou Kòmann
● Katalòg sa a se sèlman yon referans pou itilizatè yo. Tanpri eskize nou, si gen nenpòt chanjman nan pwodwi yo, nou pa ta dwe bay plis detay davans.
● Tanpri note done nominal yo lè w ap kòmande, tankou kalite motè a, puisans, vòltaj, vitès, klas izolasyon, klas pwoteksyon, kalite montaj ak sou sa.
● Nou ka konsepsyone epi pwodui motè espesyal jan sa a, dapre egzijans kliyan an:
1. vòltaj espesyal, frekans ak puisans;
2. klas izolasyon espesyal ak klas pwoteksyon;
3. ak bwat tèminal sou bò gòch la, doub bout aks ak aks espesyal;
4. motè tanperati ki wo oswa motè tanperati ki ba;
5. itilize sou plato oswa deyò;
6. pi gwo puisans oswa faktè sèvis espesyal;
7. ak aparèy chofaj, PT100 pou kote yo pote oswa likidasyon, PTC ak sou sa;
8. ak encoder, kote yo pote izole, oswa estrikti kote yo pote izole;
9. avèk lòt egzijans.






