Motè YVF ki alimenté pa konvètisè
Motè seri YVF yo itilize yon estrikti rotor kaj ekirèy, ekipe ak yon vantilatè koule axial separe pou asire yon bon efè refwadisman nan diferan vitès.
Espesifikasyon
| Gwosè ankadreman | 80-355 |
| Sòti | 0.75kW-355kW |
| Vòltaj/frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Zòn kouri pou koupl konstan & Zòn kouri pou pouvwa konstan | 5-50Hz ak 50-100Hz |
| Degre pwoteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas izolasyon/klas ogmantasyon tanperati | Manje/Bè |
| Aranjman montaj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Tanperati anbyen | -15°C ~+40°C |
| Imidite relatif la ta dwe mwens pase 90% | |
| Altitid la ta dwe pi ba pase 1000 m anwo nivo lanmè a. | |
| Metòd refwadisman | IC416 |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Enfòmasyon sou Kòmann
● Katalòg sa a se sèlman yon referans pou itilizatè yo. Tanpri eskize nou, si gen nenpòt chanjman nan pwodwi yo, nou pa ta dwe bay plis detay davans.
● Tanpri note done nominal yo lè w ap kòmande, tankou kalite motè a, puisans, vòltaj, vitès, klas izolasyon, klas pwoteksyon, kalite montaj ak sou sa.
● Nou ka konsepsyone epi pwodui motè espesyal jan sa a, dapre egzijans kliyan an:
1. vòltaj espesyal, frekans ak puisans;
2. klas izolasyon espesyal ak klas pwoteksyon;
3. ak bwat tèminal sou bò gòch la, doub bout aks ak aks espesyal;
4. motè tanperati ki wo oswa motè tanperati ki ba;
5. itilize sou plato oswa deyò;
6. pi gwo puisans oswa faktè sèvis espesyal;
7. ak aparèy chofaj, PT100 pou kote yo pote oswa likidasyon, PTC ak sou sa;
8. ak encoder, kote yo pote izole, oswa estrikti kote yo pote izole;
9. avèk lòt egzijans.








