Motè refwadi ak kòt Y2
Motè vòltaj wo seri Y2 yo se motè kaj ekirèy ki totalman fèmen. Motè yo fabrike ak klas pwoteksyon IP54, vòltaj nominal la se 6kv oswa 10KV.
Espesifikasyon
| Gwosè ankadreman | 355-560 (6kV) / 400-560 (10kV) |
| Sòti | 185kW-2000kW (6kV)/185kW-1600kW (10kV) |
| Vòltaj/frekans | 6kV,10kV/50Hz |
| Degre pwoteksyon | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas izolasyon | F |
| Aranjman montaj | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Tanperati anbyen | -15°C ~+40°C |
| Metòd refwadisman | IC411 |
| Devwa | S1 |
| Faktè sèvis | 1.0 |
Fòs nou yo
1. Sèvis echantiyon efikas ak inovatè ak yon sistèm kontwòl kalite pwofesyonèl ak strik.
2. Ekip sèvis pwofesyonèl sou entènèt, nenpòt imèl oswa mesaj ap reponn nan 24 èdtan.
3. Nou gen yon ekip solid ki pare pou bay kliyan nou yo yon sèvis san rezèv.
4. Nou ensiste sou kliyan an premye epi anplwaye yo nan direksyon kontantman.
5. Pran kalite kòm premye konsiderasyon an.
6. OEM ak ODM, ka aksepte konsepsyon koutim/logo/branding ak anbalaj.
7. Ekipman pwodiksyon avanse, tès kalite strik ak sistèm kontwòl pou asire bon jan kalite siperyè.
8. Tan livrezon rapid: nou gen pwòp faktori nou yo ak manifaktirè pwofesyonèl, sa ki ekonomize tan ou nan negosyasyon ak konpayi komès yo. Nou pral fè tout sa nou kapab pou satisfè bezwen ou yo.
Nou kwè fèmman ke nou gen tout kapasite pou ba ou pwodwi ki satisfè ou. Nou vle kolekte kesyon ou yo epi bati yon nouvo relasyon sinèjik alontèm. Nou tout pwomèt sensèman: menm kalite siperyè, pi bon pri; menm pri, pi bon kalite.







